Nasz salon to miejsce stworzone specjalnie dla Ciebie.
Kameralne i ciepłe wnętrze, w centrum miasta. Każda kobieta poczuje się u nas komfortowo. Bez pośpiechu możesz podjąć decyzję.


Pragniesz w dniu śluby wyglądać zjawiskowo?

W przyjaznej i wyjątkowej atmosferze, wspólnie zrealizujemy marzenia o idealnej dla Ciebie sukni ślubnej. Nasza oferta sukni ślubnych to dopracowane w każdym detalu i wykonane z najlepszej jakości materiałów modele. Uważamy, że każda kobieta jest piękna. Musimy tylko wybrać suknię, która to piękno podkreśli.


Doświadczona i kompetentna obsługa.

Moda ślubna to nasza pasja. Staramy się kompleksowo obsłużyć każda kobietę, która pragnie w tym dniu wyglądać jak prawdziwa księżniczka. Zaczynając od rozmowy, poprzez wybór sukni ślubnej, późniejszych przymiarek i doradztwie w wyborze dodatków. Dodatkowo, na życzenie oferujemy pomoc w ubraniu w dniu ślubu.

Czy możesz mieć nową suknię ślubną za połowę ceny?

Oczywiście tak ! W naszym salonie możesz wypożyczyć nową suknię ślubną za około połowę wartości detalicznej. Dla nas liczy się Twoje zadowolenie z wyboru oraz efekt wow! jaki wywołasz w tym wyjątkowym dniu.


Suknia ślubna to nie wszystko!

Żeby Panna Młoda poczuła się pięknie w sukni ślubnej konieczne są dodatki. Welon, stroik ślubny, buty czy biżuteria. Wszystko to oferujemy w naszym salonie. Wiele dodatków wykonujemy samodzielnie wg indywidualnego projektu Panny Młodej. Polecimy również salon kosmetyczny oraz fryzjera.


Atelier Agnesz miłości do piękna

Umów się na wizytę

kontakt
Aktualności

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą wyprzedażową ofertą sukienek z poprzedniej kolekcji - modele dostępne rownież w naszym sklepie internetowym.

  

Suknia FAME biała rozm.38 cena 1200,00

       

                                                                  

Suknia FATATO biała rozm.40 cena 1200,00

  


Suknia FUSETTE ecru rozm.38 cena 1200,00

   


Suknia FIGA biała rozm.38 cena 1200,00

    


Suknia HOLIDAYS biała rozm.38 cena 1200,00

  

Kolekcje sukni